reklama
                    Časopis Sedmička předplatné

Sedmička

Cena na stánku 10 Kč
Ušetříte až 24 %
Vychází týdně
51 čísel za rok
Časopis Sedmička, společenský týdeník, který informuje, baví a vzdělává. V Sedmičce naleznou čtenáři exkluzivní rozhovory se známými osobnostmi, křížovky, ... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Elektronické předplatné
Doručováno do PC, tabletu, mobilu...            
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 51 čísel
Naše cena:
612
kuchařka - Dokonalý steak (co potřebujete vědět o  přípravě steaků + 25 slavných receptů)

kuchařka - Dokonalý steak (co potřebujete vědět o přípravě steaků + 25 slavných receptů)

Pokud si rádi pochutnáte na dokonalém šťavnatém steaku, podávaném se zlatavými hranolky a domácí bearnskou omáčkou či s bílým pečivem, které výborně saje šťávu, je tahle kniha pro vás kulinárním pokladem. Najdete zde 25 slavných receptů, například na hovězí Wellington nebo carpaccio podávané v baru Harry's. Jistě vás zaujmou také informace o zvířatech, z nichž maso na steaky pochází, a o bourání masa na jatkách. Určitě oceníte i triky na kuchyňskou úpravu masa – autor je získal při mnoha rozhovorech s chovateli či řezníky a renomovanými šéfkuchaři ve slavných restauracích v New Yorku, Paříži a v Belgii. Od nakladatelství Slovart. Akce je omezena na 29 kusů.
Platí do 30. 11. 19.
Manufaktura dárkový kosmetický balíček Meduňka

Manufaktura dárkový kosmetický balíček Meduňka

Kosmetický dárkový balíček od české značky Manufaktura obsahuje Relaxační sprchový & koupelový gel, Pečující krém na ruce a Zjemňující & výživný solný peeling s vřídelní solí, mandlovým olejem a meduňkou. Bylinný kosmetický set oblíbených produktů s fantasticky svěží vůní meduňky a cennými přírodními ingrediencemi pro hedvábně jemnou pokožku a dokonalou relaxaci ocení každá žena. Akce je omezena na 10 kusů.
Platí do 15. 12. 19.
Pololetní předplatné: 25 čísel
Naše cena:
300
Roční předplatné: 51 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
4 968
Roční předplatné: 51 čísel
zasílání do Světa
Naše cena:
5 906
Roční předplatné: 51 čísel
zasílání na Slovensko
Naše cena:
3 146
Roční předplatné: 51 čísel
zasílání do Švýcarska
Naše cena:
5 906
Roční předplatné: 51 čísel
Naše cena:
390
Na stáncích:
510 Kč
Ušetříte:
24 %
Pololetní předplatné: 26 čísel
Naše cena:
205
Na stáncích:
260 Kč
Ušetříte:
21 %


Dárek k předplatnému

V případě, že je k časopisu v aktuální době nabízen dárek, platí pouze pro nové předplatitele a do vyčerpání zásob. Dárek je zasílán samostatnou zásilkou na adresu plátce přibližně do 2-10 dnů od přijaté úhrady předplatného.

Prodloužení předplatného

Předplatné se automaticky prodloužuje, dokud není písemně předplatitelem písemně (e-mailem nebo dopisem) zrušeno.Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz

Co je to elektronické předplatné? Objednaný časopis můžete číst ve svém mobilu, tabletu anebo počítači, a to i offline. Součástí elektronickeho předplatného není tištěná podoba časopisu.

Časopis po zaplacení zůstává ve vaší elektronické knihovně a můžete si jej kdykoli znovu přečíst. 
Více informací naleznete v Často kladených dotazech.

Aplikace pro e-předplatné jsou dostupné pro tyto zařízení:
iPad/iPhone/iPod
Android
Mac a PC
Windows Phone (od verze 8)

O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu Sedmička

Časopis Sedmička, společenský týdeník, který informuje, baví a vzdělává. V Sedmičce naleznou čtenáři exkluzivní rozhovory se známými osobnostmi, křížovky, horoskopy, soutěže, vaření se slavnými, bydlení, cestování, právní a vztahové poradny i TV program na celý týden. Všechny texty jsou založené na autorském přístupu a napsané striktně dle novinářských pravidel a principů. Sedmička je moderní společenský časopis, který se řídí heslem „Přítel, který pomůže i pobaví“.

Nové vydání časopisu Sedmička najdete ve své schránce každý čtvrtek.

• Společenský týdeník, který každý čtvrtek přináší pestrý obsah
• Uvnitř časopisu naleznete články o známých osobnostech, rozhovory, vzpomínky a příběhy
• Týdeník přináší také témata o vaření, módě, cestování, horoskopy a soutěže
• Obsahuje televizní program na celý týden, křížovky a poradny

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8, ukázka tv programAktuální číslo: 14. 11. 2019
Příští číslo: 21. 11. 2019
Kategorie: Bulvár a celebrity
Periodicita: týden
Vydavatelství: EMPRESA MEDIA, a.s.
Šéfredaktor: Zuzana Fojtíková
E-mail: sedmicka@sedmicka.cz
Web: sedmicka.tyden.cz
Běžná cena: 10 Kč / vydání
Počet stran: 60-68
Formát: 200 x 260 mm
Prům. náklad: 225 500 kusů
Rok vzniku: 2009

Předplatné časopisu Sedmička

Sedmička je společenský týdeník, který vydává vydavatelství EMPRESA MEDIA, a.s. Od něj vám doporučujeme také předplatné časopisů Instinkt, Popcorn a Týden. Tento magazín je zaměřen na významné osobnosti, bydlení, cestování, najdete v něm také soutěže, horoskopy, křížovky a další.

Předplatné tohoto časopisu je určeno všem, co se rádi baví. Hlavním cílem Sedmičky je informovat, bavit a vzdělávat. S časopisem se budete věnovat významným osobnostem i dalším tématům – od cestování a bydlení až k právní a vztahové poradně. Magazín je rovněž plný soutěží, najdete v něm také exkluzivní rozhovory a dokonce si něco dobrého uvaříte.

Předplatné časopisu Sedmička se výborně hodí jako dárek k Vánocům či narozeninám. Věnovat ho pohodlně můžete opravdu komukoliv, a to díky našemu dárkovému certifikátu. Přehlédnout byste neměli ani další časopisy z kategorie Společenské, které vám rovněž doporučujeme.

Sedmička pravidelně přichází s rubrikami cestování, rozhovor, horoskop, móda-recepty a dalšími, těšit se však můžete i na televizní program na celý týden. Tak už déle neváhejte a zakupte si předplatné tohoto magazínu ještě dnes.

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu Sedmička: 100%

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
23. 04. 19
hodnocení Dobrý den, paní Fuxová,

děkujeme za odběr týdeníku Sedmička a upozornění, jsme rádi, pokud je Váš manžel s časopisem spokojený. Obsah časopisu je tvořen redakcí. Aktuální číslo Sedmička vyšlo ve čtvrtek 18.4.2019, jedná se o dvojčíslo č. 17-18, omlouváme se, zřejmě se na obálku dostal výjimečně redakční šotek a namísto data 18.4.2019 je uvedeno 18.4.2018. Na obsah časopisu to ale samozřejmě nemá žádný vliv a v časopise naleznete aktuální obsah.


Přeji nadále příjemné čtení :-)David Fochler
Magaziny.cz
Lenka Fuxová (anonym)
23. 04. 19
hodnocení Dobrý den, manžel odebírá pravidelně časopis sedmička a touto cestou vás chtěl upozornit na chybu v posledním čísle.U POSLEDNÍHO VYDÁNÍ MÁTE datum 18.4.2018 Fuxová Lenka
David Fochler, Magaziny.cz
27. 06. 18
Dobrý den, paní Vavrušková,

jsme rádi, že jste čtenářkou časopisu Sedmička a líbí se Vám. Běžná cena časopisu na stánku je 10 Kč, přičemž běžná cena předplatného je 612 Kč. Jelikož samotná cena časopisu je velice nízká, je umožněno předplatné, ale za mírně zvýšenou cenu s tím, že předplatitel získá služby navíc v podobě poštovného a pravidelného doručení každý týden přímo do schránky, přičemž noví předplatitelé získají také aktuální dárek k předplatnému popřípadě jiné výhody v rámci různých slevových a dárkových akcích. Děkujeme za pochopení a přeji Vám nadále příjemné čtení.
Jana Vavrušková (anonym)
26. 06. 18
hodnocení Sedmičku si kupuji ve stánku za 10,-Kč. Když di ji objednám tak prodělávám a nevidím výhodu v předplatném.Jako dárek knihu beru, že to dárek vlastně není neboť v částce 612,-Kč je prakticky zahrnutý. S pozdravem Vavrušková
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu Sedmička

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
51 čísel: 520 Kč 912.9 Kč 43% ušetříte
52 čísel: 728 Kč
52 čísel: 879 Kč
26 čísel: 494 Kč
Přehled časopisů
Hledáte dárek?